Opinie naszych Klientów
"Z usług Biura Obrachunkowego BUCHALTER korzystam blisko 4 lata. Doświadczenie, rzetelność oraz profesjonalne podejście do świadczonych usług sprawia, iż nasza współpraca przebiega wzorowo. Wszelkie uwagi i watpliwości są wyjaśniane na bieząco i z dużą precyzją. Dodatkowym atutem jest bardzo miły kontakt.(...)"
Zdzisław Leśniowski, właściciel firmy LESTOL
"Rekomendujemy Biuro Obrachunkowe BUCHALTER Jolanta Licha z siedzibą w Mielcu przy ulicy Pisarka 14 jako partnera profesjonalnego, rzetelnego i godnego zaufania. Z naszego doświadczenia wynika, że współpraca z Biurem gwarantuje perfekcyjną jakość usług oraz bezproblemową, terminową i nowoczesną księgowość.(...)"
Adam Żak, V-ce Prezes firmy Agregaty Prądotwórcze Sp. z o.o.
"Biuro Obrachunkowe "Buchalter" z siedzibą w Mielcu przy ulicy Pisarka 14 współpracuje ze mną już od października 2002 roku. Komplekowa obsługa rachunkowo-księgowa mojej firmy jest sprawna i skrupulatna. W naszych kontaktach zawsze spotykam się z kompetencją, miłym traktowaniem i, co najważniejsze, z oferowanie pełnej pomocy w rozwiązywaniu problemów księgowo-podatkowych.(...) Sa zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa podatkowego oraz wymogami niezbędnymi do należytego prowadzenia księgowości.(...)"
Andrzej Kiciński, właściciel firmy AKMEL
"Moja współpraca z Biurem Obrachunkowym "Buchalter" Pani Jolanty Lichej trwa nieprzerwanie od początku 1997 roku, czyli już 16 lat. Sam ten fakt stanowi niepodważalną rekomendację. Wysokie kwalifikacje , odpowiedzialność, terminowość, profesjonalizm - to główne atuty tej firmy.(...)"
Krzysztof Czaja, właściciel firmy CZAJEN
"Niniejszym listem chcemy wyrazic podziękowania dla Biura Obrachunkowego BUCHALTER Pani Jolanty Lichej za długoletnią - bo już od marca 1996 roku - współpracę. Jesteśmy pełni uznania dla bardzo wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości, fachowości oraz niepowtarzalnie przyjaznej atmosfery , której doświadczylismy w ciągu tych 16-tu lat naszych biznesowych kontaktów z Biurem.(...)"
J. Ćwik, L. Buława, właściciele firmy ELEKTRO-REM S.C.
"Biuro Obrachunkowe BUCHALTER współpracuje z nami od 2004 r. i świadczy dla nas kompleksową obsługę z zakresu rachunkowości i księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z największą starannością i profesjonalnie, co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo.(...)"
Adam Czachor, właściciel firmy ADMET